Відділ освіти Бродівської РДА
Меню сайту

ОСВІТА ЛЬВІВЩИНИ

ЛОІППО

САЙТИ ШКІЛ

САЙТИ ШКІЛ

ДОШКІЛЛЯ

Північне Поділля

Вітаю Вас, Гість · RSS 19.05.2024, 06:35

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 115 116 »

10 листопада 2016 року у приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя відбувся традиційний обласний фестиваль-конкурс пісенної творчості працівників освіти  «Співоча освітянська родина».   У фестивалі взяло участь близько 30 колективів області та міста Львова. Перше  місце у номінації «Соло» здобула вчитель музичного мистецтва Берлинської ЗОШ І-ІІІ ст. Ольга Цабан. Вітаємо молодого педагога з перемогою!

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 588 | Додав: Адміністратор | Дата: 11.11.2016

10 листопада  2016 р. у Лешнівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар вчителів фізики Лешнівського ММО «Особливості викладання фізики у 9 класі». У теоретичній частині семінару вчитель даної школи Іськів Галина Тимофіївна розповіла учасникам засідання про міжпредметні зв’язки на уроках фізики. Методист РМК Шелест Любов Степанівна звернула увагу педагогів на  важливість зв’язку предмета фізики з іншими шкільними дисциплінами. Вчителі ЗНЗ отримали змогу прослідкувати міжпредметність на відкритому уроці з теми «Будова, принцип дії і застосування реостатів», який провела вчитель Михальчук Леся Ярославівна. Присутні педагоги активно ділилися досвідом. Зокрема, Грушецький Михайло Володимирович, вчитель фізики,  в.о. директора Берлинської школи І-ІІІ ст., поділився своїми враженнями та висловив вдячність за організацію та проведення методоб'єднання. 

Переглядів: 363 | Додав: Адміністратор | Дата: 11.11.2016

10 листопада 2016 року відбувся виїзний семінар вчителів іноземних мов та класних керівників Підкамінського освітнього округу з проблеми "Шляхи організації навчально-виховного процесу у контексті    національно – патріотичного виховання через використання музейної педагогіки". Учасники семінару відвідали музей народної архітектури та побуту у м.Львові, заснований у 1971 році для збереження великої історичної пам’яті для людей сьогодення та майбутнього. Експонати музею привезені майже з усіх куточків Західної України і розташовані у колоритній місцевості, що нагадує Карпатський край. Дотик до минулого викликав співчуття до умов життя, в яких проживали наші предки та повагу до митців, котрі створили храми,будинки, музичні інструменти та знаряддя праці власними руками.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 453 | Додав: Адміністратор | Дата: 11.11.2016

03-06 листопада 2016 року на території дитячої туристичної бази «Карпати», що у селі Кам’янка (ур. Дубина) на Сколівщині, відбулись обласні змагання педагогічних працівників Львівщини з пішохідного туризму, приурочені Дню захисника України. Мета проведення змагань – підвищення рівня туристсько-спортивної майстерності учасників змагань, популяризація та пропаганда туризму і здорового способу життя серед педагогів, обмін досвідом та зміцнення дружніх зв'язків між туристами-педагогами Львівщини.  Цього року команду Брідщини представляли Василь Рабуш, Аліна Гудима, вчителі Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3; Михайло Ковальчук, вчитель Наквашанської ЗОШ І-ІІІ ст., та Андрій Івасюта, директор Паликоровівського НВК. 

Переглядів: 307 | Додав: Адміністратор | Дата: 11.11.2016

10 листопада 2016р. відбулося засідання методичного об’днання вчителів фізичної культури Підкамінського  освітнього округу з проблеми «Туристична мандрівка як метод фізичного виховання школярів», який відбувся на базі Голубицької ЗОШ І-ІІ ст. Спільно із працівниками відділу рекреації та туризму  Національного природного парку «Північне Поділля» проведено цікаву мандрівку по туристичному маршруті «Триніг». Учасники семінару мали неабияку можливість оглянути унікальні природно-геологічні та штучні об’єкти, що розташовані на території комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг» НПП «Північне Поділля». Під час мандрівки вчителі фізкультури побували біля джерела, що є одним із витоків річки Стир, оглянули залишки бліндажів Другої світової війни, доторкнулися до багатовікових буків-патріархів та берези темної, що занесена до Червоної книги України, а також оглянули закам’янілі піскові глиби, які виступили на поверхню із дна архаїчного Сарматського моря кілька мільйон років тому. Методист районного методичного кабінету Стецик В.О. закцентував увагу вчителів на тому, що туристичні мандрівки є одним із методів фізичного виховання, засобом формування здоров’язбережувальних компетентностей школярів.Набродившись досхочу осіннім буковим лісом та отримавши неабиякий фізичний та духовний заряд від спілкування із живою природою, учасники семінару у післяобідню пору повернулися до своїх домівок.

Переглядів: 467 | Додав: Адміністратор | Дата: 11.11.2016

«Важливим напрямком громадянського виховання є правове виховання дітей, яке полягає у прищепленні їм елементарних правових знань, формуванні найпростіших навичок правової поведінки», - розпочала свою роботу ММО класних керівників Підкамінського освітнього округу голова МО Мартинюк І.С. Із 9 шкіл з’їхались класні керівники на засідання у Підкамінську ЗОШ І-ІІІ ст.. В ході роботи присутні мали можливість переглянути презентацію «Організація право виховної роботи в навчальному закладі», яку представила заступник директора з виховної роботи Пянтковська Н.М. Активно працювали класні керівники – учасники  МО з практичним психологом у тренінговому занятті «Формування правових компетентностей учнів», котре підготувала Петринко Л.В., а також соціальний педагог Масловська О.М. запропонувала цікавий роздатковий матеріал для роботи з правового виховання.

Переглядів: 400 | Додав: Адміністратор | Дата: 11.11.2016

1-3 листопада 2016 року в Національному еколого-натуралістичному  центрі (м. Київ) відбувся Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи». У  складі команди Львівської області  були представники шкіл нашого району: Дутчак Надія, учениця 11 класу Бродівської гімназії ім. І. Труша, Аветісян Діана, учениця 11 класу Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Дмитрук Лілія, учениця 11 класу Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст.№2. 

Переглядів: 451 | Додав: Адміністратор | Дата: 10.11.2016

7 листопада 2016 року вчителі історії Бродівського району взяли участь у презентації книги  Михайла Романюка (кандидата історичних наук, наукового співробітника Інституту українознавства імені Івана Крип'якевича НАН України, директора Центру незалежних історичних студій) про  історію ОУН та УПА на теренах Брідщини, Золочівщини, Бузеччини «Золочівська округа ОУН у національно-визвольному русі (1937 – 1953рр.)». Захід відбувся у Бродівській гімназі імені Івана Труша. 

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 352 | Додав: Адміністратор | Дата: 10.11.2016

З 30 вересня по 2 жовтня 2016 року учні Підкамінської ЗОШ І-ІІІст. під керівництвом  вчителів історії Борячка Романа Володимировича (Підкамінська ЗОШ І-ІІІст.) та Молінського Юрія Івановича (Черницький НВК), представляючи Бродівський район, взяли участь в обласному сходженні учнівської молоді на гору Високий Верх Сколівського району. Захід було  присвячено 160-й річниці  з дня народження Івана Франка. Під час дійства  наші школярі взяли участь у вікторині «Біографія Івана Яковича Франка»,  конкурсах: творчо-мистецьке представлення співочої поезії «Пісенна Франкова криниця», «Книжкова поличка», «Бюро знахідок». Команда учнів Бродівського району посіла 10  загальнокомандне місце в області. Туристична база «Полонина», гора Плай, джерело Писана Криця, гора Високий Верх та неповторна краса Карпатських гір залишили незабутні враження у душах усіх учасників сходження . 

Переглядів: 310 | Додав: Адміністратор | Дата: 10.11.2016

У Бродівській СЗОШ І-ІІІ ст. №2 в рамках святкування Дня української писемності та мови відбувся круглий стіл бібліотекарів ЗНЗ Бродівського району. Під час засідання розглядалися такі питання: Всеукраїнський місячник бібліотек, спільна робота бібліотекарів з педагогами школи, організація виставок, присвячених 150-річчю з дня народження Михайла Грушевського. У роботі круглого столу взяли участь педагоги з Луганщини: Світлана Бутко та Інна Коршикова. Вчителі української мови та літератури Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. №2 запросили луганчанок на усний журнал, присвячений Дню української писемності та мови. Старшокласники читали вірші Тараса Шевченка, розповідали про Нестора Літописця та про непросту історію утисків рідної мови, виконували пісні. Вчителі-словесники у дружньому колі ділились своїми напрацюваннями та творчими пошуками і знахідками, читали вірші своїх вихованців та сучасних поетів. Педагоги Сходу і Заходу України знайшли багато спільного, обмінялись методичними ідеями.

Переглядів: 392 | Додав: Адміністратор | Дата: 09.11.2016

Copyright MyCorp © 2024