Відділ освіти Бродівської РДА
Меню сайту

ОСВІТА ЛЬВІВЩИНИ

ЛОІППО

САЙТИ ШКІЛ

САЙТИ ШКІЛ

ДОШКІЛЛЯ

Північне Поділля

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.03.2018, 04:17

Головна » 2016 » Травень » 20 » У Підкамінській ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району
09:10
У Підкамінській ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району

Найвищі людські цінності – це життя і здоров’я людини. Їх захист потребує чималих зусиль. Адже нерідко людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями та ризиками, особливо під час виконання службових обов’язків. Всесвітній день охорони праці, що відзначається в Україні 28 квітня, акцентує увагу суспільства на ефективність заходів щодо безпеки праці. З огляду на це, працівники Національного природного парку «Північне Поділля» організували і провели для школярів Підкамінської ЗОШ І-ІІІ ст. Бродівського району Львівської області захід «Охорона праці очима дітей», що був приурочений Всесвітньому дню охорони праці.

Метою заходу було формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, акцентування уваги дітей, як майбутніх працівників, на виробничих небезпеках та ризиках, профілактика виробничого травматизму шляхом наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці.

Працівники парку розповіли учням, що, відповідно до статистики, більше 70% нещасних випадків трапляються через недостатню обізнаність працівників про безпечні методи роботи або через нехтування елементарними нормами власної безпеки. Тому розвиток культури охорони праці є основною складовою запобігання нещасним випадкам.

За матеріалами веб-сторінки: http://park-podillya.com.ua/

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 86 | Додав: Адміністратор
Copyright MyCorp © 2018