Північне Поділля

Вітаю Вас, Гість · RSS 05.05.2024, 15:59

Головна » 2017 » Березень » 24 » ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»
18:27

24 березня 2017 року у спортивному залі Бродівської гімназії ім.І.Труша проведено ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Участь у змаганнях взяли команди з Бродівської гімназії ім.І.Труша, Бродівської СЗОШ №2, Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4. З вітальним словом до учнів звернулися директор Бродівської ДЮСШ С.А.Подавець, методист РМК відділу освіти В.О.Стецик, завідувач сектору молоді та спорту РДА Н.О.Гудима. У програмі заходу – презентація, рухлива гра «Гопак», біг з м’ячем, гладкий біг, ведення м’яча з обвідкою, посадка картоплі, олімпійська вікторина. Перемогу у змаганнях здобула команда Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. №2. ІІ місце посіла команда Бродівської гімназії ім.І.Труша, ІІІ місце команда Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та ІV місце – команда Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Заступник голови Бродівської районної ради В.С.Підгрушна нагородила переможців спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» кубками і медалями, а призерів – грамотами. Усі учасники змагань отримали солодкі подарунки.

Переглядів: 450 | Додав: Адміністратор