Відділ освіти Бродівської РДА
Меню сайту

ОСВІТА ЛЬВІВЩИНИ

ЛОІППО

САЙТИ ШКІЛ

САЙТИ ШКІЛ

ДОШКІЛЛЯ

Північне Поділля

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.11.2017, 11:59

Головна » 2015 » Травень » 15 » «Обдарованість року» у Заболотцівській ЗОШ І-ІІІ ст.
13:24
«Обдарованість року» у Заболотцівській ЗОШ І-ІІІ ст.

07 травня 2015 року в Заболотцівській опорній школівідбулося нагородження переможців Сьомого окружного конкурсу «Обдарованість  року». Грамоти  вручив  директор Заболотцівського освітнього округу Хрипливий В.Ю.  на традиційному святі «Парад зірок», який підготувала голова Ради округу, заступник директора з НВР  Заболотцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Стрехалюк М.І. Пісні й танці у виконанні учнів Заболотцівської, Пониковицької, Лугівської шкіл та Голосковицького НВК стали приємним подарунком для переможців конкурсу та учасників свята.

Щиро вітаємо переможців окружного конкурсу«Обдарованість  року - 2015»

у номінації «Ерудит року»: Чаплю Ірину, Борецьку Христину,Паламар Христину, Швалюк Наталію (Заболотцівська  ЗОШ І-ІІІ ст.),Гуляку Максима (Пониковицька ЗОШ І-ІІІ ст.),  Шарун Вікторію (Голосковицький НВК), Сітку Владислава (Висоцька ЗОШ І ст.);

у номінації «Дослідник року»:Павлюк Андріану (Заболотцівська  ЗОШ І-ІІІ ст.);

у номінації «Відкриття  року»:Ганушкевич Діану (Заболотцівська  ЗОШ І-ІІІ ст.),Кісь Василину (Пониковицька ЗОШ І-ІІІ ст.), Грицишина Володимира, Дзюрик Андріану (Лугівська ЗОШ І-ІІ ст.), Паньків Марту (Висоцька ЗОШ І ст.),Сологуба Віталія (Ражнівська ЗОШ І ст.);

у номінації «Лідер року»:  Яремко Юлію, Яремко Катерину(Заболотцівська ЗОШ І-ІІІ ст.),Кавецьку Аліну (Пониковицька ЗОШ І-ІІІ ст.),Типусяк Наталію, Околіту Ірину, Граб Марію (Голосковицький НВК),Гандз Анну (Лугівська ЗОШ І-ІІ ст.),Сітку Володимира (Висоцька ЗОШ І ст.).;

у номінації «Талант  року»:Дзьобу Марту, Мартина Петра, Мельник Оксану, Леськів Юлію (Заболотцівська  ЗОШ І-ІІІ ст.), Коваль Катерину, Галаїшин Вікторію(Пониковицька ЗОШ І-ІІІ ст.), Кучму Марію, Граб Тетяну, Омелюх Мар’яну (Голосковицький НВК),Лацугу Соломію, Слівінську Вікторію (Лугівська ЗОШ І-ІІ ст.),Матвіїшин Михайлину (Висоцька ЗОШ І ст.).

у номінації «Спортсмен року»: Шацького Андрія, Леськіва Мар’яна(Заболотцівська ЗОШ І-ІІІ ст.),Грицюк Андріану (Пониковицька ЗОШ І-ІІІ ст.), Павліва Василя (Лугівська ЗОШ І-ІІ ст.), Котика Володимира, Карашкевич Богдану (Висоцька ЗОШ І ст.).

у номінації «Колектив року»:  колектив  екопросвітиЗаболотцівської ЗОШ І-ІІІ ст.  «Крила»,творчий колектив учнів 8 класу Заболотцівської ЗОШ І-ІІІ ст. «Дивоцвіт», творчий колектив учнів 9 класу Пониковицької ЗОШ І-ІІІ ст. «Джерело», колектив гуртка Лугівської ЗОШ І-ІІІ ст. «Співаночка».

 

   

 

 

Переглядів: 231 | Додав: Адміністратор
Copyright MyCorp © 2017