Відділ освіти Бродівської РДА
Меню сайту

ОСВІТА ЛЬВІВЩИНИ

ЛОІППО

САЙТИ ШКІЛ

САЙТИ ШКІЛ

ДОШКІЛЛЯ

Північне Поділля

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.10.2018, 13:29

Головна » 2017 » Травень » 2 » Міжпредметні зв’язки природничих дисциплін як засіб формування наукового світогляду
16:51
Міжпредметні зв’язки природничих дисциплін як засіб формування наукового світогляду

25 квітня 2017року відбувся виїзний районний семінар вчителів біології та хімії з проблеми «Міжпредметні зв’язки природничих дисциплін як засіб формування наукового світогляду» за планом:

  1. Міжпредметні зв’язки як загальнопедагогічна категорія, що характеризує           основні компоненти навчально – виховного процесу.

2.Класифікація міжпредметних зв’язків за структурними елементами навчальних предметів та за видами знань.                             

 3.Формування міжпредметної компетентності на уроках хімії та біології.

 4.Музейні уроки як засіб формування компетентної особистості школяра.                    Використання матеріалів зоологічного музею ЛНУ ім.І.Франка на уроках біології та хімії.

5.Відвідування ботанічного саду ЛНУ ім.І.Франка з  метою ознайомлення із видовою різноманітністю рослин Червоної книги та реліктовими рослинами. Використання матеріалів зоологічного музею на уроках природничого циклу.

Методист районного методичного кабінету Шушкевич Надія Дмитрівна та керівник методичного об’єднання Бродівського освітнього округу, вчитель Білявецького НВК Шпотюк Оксана Йосипівна підготували корисні роздаткові матеріали відповідно до теми семінару. Вчителі обмінялися досвідом роботи  з проблеми «Формування міжпредметної компетентності на уроках хімії та біології». Дідух Віталія Леонідівна, Галандюк Марія Валеріївна, вчителі Гаївського НВК, організували цікаві та змістовні екскурсії в ботанічний сад і зоологічний музей ЛНУ ім. І.Франка.Під час виїзного семінару в м. Львів вчителі мали можливість поповнити  свої знання щодо використання міжпредметних зв’язків, матеріалів  музеїв з метою формування  компетентної особистості школяра.

Переглядів: 184 | Додав: Адміністратор
Copyright MyCorp © 2018