Відділ освіти Бродівської РДА
Меню сайту

ОСВІТА ЛЬВІВЩИНИ

ЛОІППО

САЙТИ ШКІЛ

САЙТИ ШКІЛ

ДОШКІЛЛЯ

Північне Поділля

Вітаю Вас, Гість · RSS 17.02.2018, 23:06

Головна » 2016 » Жовтень » 23 » Мета поїздки – перейняти сучасний європейський педагогічний досвід
09:07
Мета поїздки – перейняти сучасний європейський педагогічний досвід

Минулого тижня голова Бродівської районної ради Євген Швед, директор Бродівської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів Борис Мартинюк, його заступники Оксана Рябуш та Ольга Гнатюк відвідали  комплекс шкіл ім. кс. А.Квятковського у м. Бихаві  Люблінського повіту в Польщі.  .

 Школа у Бихові - це цілий комплекс, що включає гімназію, ліцей і технікум. Цей польський навчальний заклад співпрацює  з іншими українськими школами і там вже навчається більше 60 дітей з України. Школа забезпечена високваліфікованими вчительськими кадрами, заняття у спортивному залі та сучасному багатофункційному  спортивному майданчику, уроки та заняття  з плавання у критому басейні, можливість  розширювати та розвивати сферу своїх зацікавлень, вивчення англійської, німецької, іспанської, італійської та української мов.  Крім того, діють у школі духовий оркестр, музичний гурт, колектив сучасного танцю, шкільний хор, розвинута волонтерська діяльність. Діти мають можливість  брати участь у гуртках за інтересами, займатися у 2 сучасно обладнаних комп’ютерних класах, навчатися гри на духових інструментах  і виїжджати з концертами за кордон.

Мета поїздки –перейняти сучасний європейський педагогічний  досвід, а також підписати угоду про співпрацю.

Підписана угода передбачає виконання  спільних проектів, як європейських так і польських, у галузі освіти, а також проектів, що дають можливість  зустрічей молодіжних груп  під час зимових та літніх канікул. У проектах будуть брати участь українська, польська,  угорська, італійська, німецька і хорватська сторони, що дає можливість  для міжнародних зустрічей. Крім того, передбачається представлення культурних програм, спортивні зустрічі, обмін досвіду між вчителями  з метою набуття нових методичних навиків тощо.

Переглядів: 88 | Додав: Адміністратор
Copyright MyCorp © 2018