Відділ освіти Бродівської РДА
Меню сайту

ОСВІТА ЛЬВІВЩИНИ

ЛОІППО

САЙТИ ШКІЛ

САЙТИ ШКІЛ

ДОШКІЛЛЯ

Північне Поділля

Вітаю Вас, Гість · RSS 19.07.2018, 13:51

Головна » 2017 » Червень » 15

Упродовж 11-13 червня 2017 року керівники навчальних закладів та їх заступники разом з працівниками відділу освіти Бродівської райдержадміністрації здійснили мандрівку у Карпати. Туристичний маршрут пролягав до одного з наймальовничіших куточків Карпат – смт. Славське на Сколівщині, що має багатовікову та  цікаву історію. Гостинно зустріли освітян працівники туристичної бази «Полонина» – чудового місця для відпочинку та здійснення цікавих мандрівок Сколівськими Бескидами. Педагоги мали можливість піднятися гірським підйомником на вершини гір Тростян та Високий Верх. Незабутні враження на учасників поїздки справили відвідини готелю-замку «Вежа Ведмежа», місця, де зупиняється час, де збуваються мрії, де панує Краса, Романтика, Затишок, куди хочеться повертатися знову і знову. Наступним об’єктом екскурсії була поїздка у село Тухля до криниці Івана Франка та сходження на гору Маківку до некрополя воїнів Українських Січових Стрільців. Освітяни також побували у Державному історико-культурному заповіднику «Тустань» у селі Урич, оглянули скелі, на яких у ХІІІ ст. розміщувались скельний оборонний комплекс, погранична фортеця та митний пункт. Захоплююча краса карпатської природи, пам’ятки історії та архітектури подарувала усім незабутні враження. Поїздка відбулася за сприяння директора КЗ ЛОР «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді» Михайла Набитовича та фінансової підтримки голови Бродівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Оксани Надали.

Переглядів: 403 | Додав: Адміністратор | Дата: 15.06.2017

З 29 травня по 11 червня 2017 року  при Гаї-Дітковецькому НВК працював пришкільний мовний табір «WonderfulLand». У мовному таборі перебувало 20 дітей – учні навчально-виховного комплексу. Роботу табору організували начальник пришкільного табору Інкало І.П. та вихователь Ситарчук А.Ф. Життя у таборі було насичене різноманітними подіями. Найцікавішими та незабутніми були такі заходи: екскурсія у ліс «Our Forest on English», перегляд різних відеофільмів, проведення табірного свята «Das ABC party», конкурс малюнків на асфальті «Wer ist das?», творча робота «Мої враження від подорожі». Хтось знайшов у таборі найкращих друзів, хтось відкрив в собі нові таланти, хтось отримав масу задоволення. Але найголовніше – ніхто з учнів не залишився байдужим.

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10
Переглядів: 167 | Додав: Адміністратор | Дата: 15.06.2017

З 29 травня по 15 червня 2017 року учні 5-8 класів Станіславчицького НВК брали участь у загальнонаціональному проекті літніх мовних таборів з метою підвищення мотивації до вивчення іноземних мов та рівня володіння англійською мовою. Урочисте відкриття табору відбулося 29 травня 2017 року. Кожного дня перед початком роботи учні 5-8 класів брали участь у мовній розминці (warming-up activity) та проводили фонетичні розминки (phonetic drill). Цікаві фонетичні вправи, особливо скоромовки, дуже приваблювали дітей. Детальніше ...

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 217 | Додав: Адміністратор | Дата: 15.06.2017

Copyright MyCorp © 2018